Подання

Для того, щоб мати можливість подавати статті до журналу та перевіряти поточний статус своїх матеріалів необхідно увійти на сайт як зареєстрований користувач.

Вимоги до подання

Під час подання рукопису до журналу автори повинні підтвердити його відповідність всім встановленим вимогам, вказаним нижче. В разі виявлення невідповідності поданої роботи пунктам цих вимог редакція повертатиме авторам матеріали на доопрацювання.
  • Це подання раніше не було опубліковане і не надсилалося на розгляд до редакцій інших журналів (або вкажіть пояснення у коментарях для редактора).
  • Файл подання є документом у форматі Microsoft Word, OpenOffice, RTF або WordPerfect.
  • Веб-посилання у тексті супроводжуються повними коректними адресами URL.
  • Текст набраний 12-м розміром кеглю з одинарним міжрядковим інтервалом; авторські акценти виділені курсивом, а не підкресленням (всюди, крім адрес URL); всі ілюстрації, графіки та таблиці розміщені безпосередньо у тексті, там, де вони повинні бути за змістом (а не у кінці документу).
  • Текст відповідає вимогам щодо стилістики та бібліографії, викладеним у Керівництві для авторів розділу "Про журнал".

Керівництво для авторів

Хмельницький національний університет. Адреса: 29016, м. Хмельницький, вул. Інститутська, 11.

Код ЄДРПОУ 02071234. Банк: ДКСУ в м. Київ.
р/р UA048201720313211003201012059 Перевіряйте номер рахунку!
Призначення платежу:
За виконані роботи ХНУ, Профі - Т, MDES, прізвище.
(писати ВСІ ЦІ слова в заданому порядку!!!)

Вказати у призначенні платежу прізвище автора статті (першого з декількох співавторів).

У разі оплати через систему “приват24” – обрати призначення платежу “науково-дослідні роботи”, потім у відповідному рядку видалити текст і написати потрібне призначення “за виконані роботи ХНУ, сервіс-центр, PCS, прізвище автора статті”.

Обов’язково надіслати копію квитанції про оплату на e-mail: mdes@khmnu.edu.ua

Вартість оплати: 500 грн. 
Вартість друкованого примірника – 100 грн.

Розсилка авторського примірника журналу здійснюється за рахунок отримувача. Для цього необхідно вказати адресу відділення Нової пошти (№ відділення, місто, повністю прізвище, ім’я, по батькові та мобільний телефон отримувача).

Статті

Політика розділу за замовчуванням

Положення про конфіденційність

Імена та електронні адреси, вказані користувачами на сайті цього журналу, будуть використані виключно для виконання внутрішніх технічних завдань цього журналу; вони не будуть поширюватись та передаватись стороннім особам.